Nahoru

LIFTAGO

Vaše jízda. Vaše volba.

incomming-logo

Dnešní stav: Na trhu přepravy osob je stále velké množství jednotlivých taxi dispečinků a z toho důvodu řidiči taxi najezdí zbytečné a prázdné kilometry a zákazník musí déle čekat na přistavení vozidla.

Řešení: Liftago je volný trh taxíků. Jedná se o československý startup, který pomáhá licencovaným řidičům taxi využít prázdné místo ve voze bez nutnosti čekat na zákazníka. Pro zákazníky zvyšuje kvalitu, dostupnost a umožňuje porovnání a kontrolu ceny.

„Liftago je nejlépe hodnocenou aplikací na App Store a Google Play.“

Výhody

• Řidiči si sami zvolí, za jakou sazbu budou jezdit a jaké zákazníky tím přilákají. Na druhé straně si zákazníci mohou vybrat mezi nejlevnější cenou a kvalitou jízdy. 

• Oproti konkurenčním službám nabízí Liftago jedinečné výhody pro řidiče zahrnující větší vytížení, vyšší výdělek za hodinu a flexibilitu, svobodu a osobní odpovědnost. To zaručuje popularitu mezi řidiči, zajišťující nadstandardní dostupností kvalitních řidičů, starajících se o pohodlí zákazníků. 

• Mezi hlavní benefity pro zákazníky patří rychlé přistavení vozu, milí a prověření řidiči a řidičky s licencí, volný výběr mezi nabízenými vozy, nebo možnosti bezhotovostní či hotovostní platby a potvrzení o platbě.

• Liftago je a vždy bude v souladu s platnými zákony, současně pomáhá tvořit aktuální legislativu, aby reflektovala  moderní požadavky společnosti.

Příležitosti

• V České republice je plánované obsazení menších měst za pomoci strategických lokálních hráčů. 

• Partnerstvím s ostatními mezinárodními hráči na trhu přepravy pasažérů docílí Liftago výměny zákaznické báze a skutečně globálního produktu. 

• Plánovaná expanze – spuštění služby v dalších klíčových evropských městech. Liftago team konstantně pracuje na  analýze dalších vhodných lokalit pro pokračování v přeshraniční expanzní strategii s cílem vybudování klíčového hráče v celosvětovém kontextu. 

Máte zajímavý projekt?

Kontaktujte nás